Easy DIY Daisy Duck Running Costume

2017-ben a Walt Disney World félmaratont kellett volna futnom a 20.évfordulója alkalmából, de esett az eső és törölték. Szóval most jelentkeztem a 2022-es félmaratonra, mert láttad azt a Donald kacsa és Daisy kacsa fonó érmet? Mindig is Daisy Duck akartam lenni, nem lehet minden Donald Duckról, igaz? Ez az egyszerű DIY Daisy kacsa futó Jelmez körülbelül 30 percet vett igénybe.

DIY százszorszép kacsa futó Jelmez

Hogyan készítsünk százszorszép kacsa jelmezt

először is szükségem volt egy lila tartályra. Megpróbáltam találni egy lila színű tartály tetejét, de kevés volt az idő, így ez volt a legjobb, amit találtam. Néhány rajzfilmben és a Walt Disney Worldben Daisy rózsaszín inget visel, de nem vagyok hajlandó elhinni, és ezt a képet választom.

Daisy Duck

volt egy fehér szikra Sportos szoknya már, így woohoo, és én vásárolt sárga Zensah borjú ujjú clearance egy helyi futó boltban, mert tudtam, hogy szükség lesz rájuk valamikor! De használhatja a kívánt hüvelyt, kompressziós zoknit vagy harisnyát.

Hogyan készítsünk százszorszép kacsa kalapot

anyagok:

fehér kalap

sárga Szövet Spray festék

rózsaszín szalag

fekete és lila Sharpie

mivel az időm korlátozott volt, szükségem volt egy gyors kalapra, ezért csak valami olcsót akartam. Vettem egy olcsó fehér kalapot Hobby Lobby ($3), sárga Szövet spray festék (affiliate link), rózsaszín szalag, és egy lila sharpie (már volt egy fekete). Ha szuper okos vagy, akkor csak előre elkészített íjakat vásárolhat a Michaels-nél, ahelyett, hogy pazarolná az idejét, hogy megpróbálja megnézni és megbukni a youtube bow oktatóanyagain. Kérdezd meg, honnan tudom.

felvettem a kalap egy részét, kivettem, és permeteztem a számlát. Szuper könnyű és gyors. Meg kellett száradni 30 percig, mielőtt felhívtam a szemét. Először aggódtam a szag miatt, hogy futás közben elszállok a füsttől, de másnap nem éreztem a festék szagát.

ezután szokásos Sharpie-t használtam a szemek és a szempillák rajzolásához. Van Szövet Sharpies, de a színek nem voltak olyan fényesek. Láthatja, hogy a Sharpie egy kicsit vérzik, az én célom szerint ez a munka! Az íj rögzítéséhez biztosítótűt és forró ragasztót használtam.

DIY Daisy kacsa Jelmez

hát nem imádnivaló? Remélhetőleg nem lesz eső az idei versenyen, és megszerzem ezt a gyönyörű Walt Disney World félmaratoni érmet!!

runDisney Daisy Duck félmaratoni érem

ha továbbra is szeretné futtatni a versenyeket, a runDisney rendszeresen csökkenti a verseny regisztrációit. Tehát tartsa nyitva a szemét! A runDisney versenyek megéri a pénzt? Ez függ az elvárásaidtól és attól, hogy hol helyezed el az értékedet. Izgatottan várom, hogy visszatérhessek a versenypályára!

itt egy egyszerű DIY Daisy kacsa futó jelmez a következő runDisney versenyen, vagy akár Halloween. Kevesebb, mint 30 perc alatt elkészítettem ezt az egyszerű futó jelmezt. Akár azt is, hogy a kalap a következő disney nyaralás!